GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vas 13603056

nr 1360 3056

Vas

Murano, ej signerad, 1900-talets mitt. Höjd: 29 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 november 2020
kl 18:07:55

14/11 00:52:50 1      Vinnande bud